Miešaná kytica 80
Články

Novoročný lockdown

Čo môžete momentálne od nás očakávať?

Kvetináreň je, tak ako aj ostatné obchody okrem tých spadajúcich do vínimiek, zatvorená. Je nám však umožnené fungovať prostredníctvom internetových a telefonických objednávok.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu nevieme zabezpečiť na 100% taký tovar a v takej rozmanitosti ako ste u nás štandardne zvyknutí. Ísť po tovar do zahraničia je pomerne komplikované, lokálni dodávatelia museli tiež ponuku trochu skresať, a tak pre nás nie je úplne možné zohnať všetok sortiment, ktorý by sme momentálne mali radi v ponuke.

Robíme však všetko čo je v našich silách, aby sme Vám vedeli dodať kytice a dekorácie v takej kvalite a vizuálnom štandarde, na aké ste u nás zvyknutí.

Momentálne Vám teda ponúkame možnosť vyzdvihnutia si objednávok a tiež aj ich doručenie. Doručujeme v Bratislave a v okolí zhruba do 20km.

Vyzdvihnutie v predajni

Vaše objednávky si môžete vyzdvihnúť ktorýkoľvek pracovný deň a v sobotu od 12:00 do 14:00. Ak si želáte Vašu objednávku vyzdvihnúť v inom čase, prosím zavolajte nám a dohodneme si presný termín vyzdvihnutia.

Ak zháňate kvety na poslednú chvíľu, väčšinou sme schopní mať pre Vás vašu objednávku pripravenú aj za menej ako hodinu od potvrdenia. V takomto prípade odporúčame objednávku cez telefón 0948 880 720 alebo správou cez sociálne siete Instagram, či Facebook.

Ako doručujeme

Objednávky môžeme doručiť Vám, ale aj priamo osobe, ktorej chcete kyticou urobiť radosť. Pri online objednávke v našom e-shope máte možnosť zaplatiť platobnou kartou cez platobnú bránu alebo štandardným bankovým prevodom. Objednávky doručujeme až po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet alebo po potvrdení úspešnej platby platobnou bránou.

Ak si želáte mať kyticu doručenú v deň, keď si ju objednávate, či na druhý deň po objednávke, využite na platbu našu platobnú bránu. Prevod môže trvať aj 2 pracovné dni a tak by sme neboli schopní doručiť kyticu vo vami požadovanom termíne.

Snažíme sa robiť maximum, aby sme Vám aj v týchto nelahkých časoch priniesli aspoň kúsok krásy a spravili Vám radosť kvetmi. Ak máte akékoľvek otázky, či nevšedné želania, sme tu pre Vás. Ak Vám niečo na našom e-shope chýba, zavolajte nám. Určite spolu niečo zaujímavé vymyslíme.

Tešíme sa z každej vašej objednávky a snažíme sa, aby bol level vašej spokojnosti na takej úrovni, že si na iné kvetinárstvo už ani nespomeniete 🙂

Mohlo by sa vám tiež páčiť...