V Kvetinárni pre Vás pravidelne pripravujeme floristické workshopy, na ktorých sa môžete zoznámiť s rôznymi technikami tvorby kvetinových dekorácií. Workshopy prebiehajú v našich priestoroch na Medenej 17 v bratislavskom Starom Meste. Ak vás láka sa naučiť ako uviazať kyticu, či uviť veniec, ste na správnom mieste.

Workshopy sú vhodné aj pre úplných začiatočníkov, nie je potrebná žiadna predchádzajúca skúsenosť s aranžovaním, či viazaním kvetov.

Na našich workshopoch je pre účstníkov pripravené všetko potrebné na tvorbu. Prekrásny rastlinný materiál, profesionálne náradie, pomôcky a tiež drobné občerstvenie.

Aktuálne témy a termíny konania nájdete vždy na našich stránkach, prípadne sa na o nich môžete informovať aj priamo v našej predajni, kde si tiež môžete rezervovať svoje miesto.

Chceli by ste niekomu workshop darovať ako darček? Sme pripravení aj na túto možnosť, darčekovú poukážku na ktorýkoľvek z workshopov nájdete tu. Nemusíte vyberať tému, ani konkrétny termín, to si už vyberie osoba, ktorú poukážkou obdarujete.

Nevyhovuje Vám žiadny z našich termínov, prípadne by ste chceli workshop ako originálnu rozlúčku so slobodou, oslavu narodenín, či firemnú akciu? Radi pre Vás pripravíme workshop na mieru. Súkromné workshopy robíme už od 5 účastníkov. Radi ich pre Vás zorganizujeme aj vo Vašich priestoroch. Pre viac informácií nám neváhajte napísať na ahoj@kvetinaren.sk